Slovenac je prije samo dva dana igrao za "Team LeBron" u Salt Lake Cityju, a čini se da je odmah nakon utakmice sjeo u avion i stigao u Hrvatsku
Sjećate se ovog mobitela sa SP-a 2010? Nokia E71 s QWERTY tipkovnicom. Zavuče se svugdje
Ravnatelj DHMZ-a otkrio je do kada će trajati toplinski val
Iskoristi svoj Oranž