Komentari 142

Australci promašili zicer u 97., Argentina izborila četvrtfinale

22

U drugom četvrtfinalu Svjetskog prvenstva Argentina je slavila protiv Australije 2-1 i izborila ogled s Nizozemskom koja je ranije izbacila SAD

Argentinski nogometaši ušli su u četvrtfinale Svjetskog prvenstva pobijedivši u Al Rayyanu Australiju s 2-1 (1-0), te će u četvrtfinalu igrati s Nizozemskom

U svom 1000-tom seniorskom nastupu u karijeri, Lionel Messi je u 35. minuti postigao vodeći gol, njegov prvi u nokaut-fazi na svjetskim prvenstvima. Na 2-0 povećao je Julian Alvarez u 57. minuti nakon velike pogreške australskog vratara Matta Ryana.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Round of 16 - Argentina v Australia FIFA World Cup Qatar 2022 - Round of 16 - Argentina v Australia

U 77. minuti Australci su smanjili autogolom Enza Fernandeza, koga je lopta pogodila prilikom šuta Craiga Goodwina.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Round of 16 - Argentina v Australia

Ranije je Nizozemska svladala SAD s 3-1.

Live
OSMINA FINALA SP-A 20.00 , Stadion Ahmad bin Ali (Al Rayyan)
Argentina
Messi 35' Alvarez 57'
2 : 1
Australija
Fernandez (ag) 77'
Sortiranje događaja

Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. Messi i društvo u četvrtfinaluuuu. Gledali smo napetu završnicu u kojoj su se Argentinci uspjeli othrvati pritisku Australije nakon silnih promašaja na drugoj strani. Argentina ide na Nizozemsku u četvrtfinalu!

90+6'

Kakva obrana Martinezaaaaaaa. Mogli su sada Australci do izjednačenja. Nevjerojatno što su sve propustili i jedni i drugi na kraju utakmice.

90+4'

Koliko su se sada napromašivali Argentinci... slijedi li kazna na drugoj strani?

90+2'

Lautarooooo, ali brani Ryan. Sjajno je Messi uposlio Interovog napadača, koji očito nije u bajnoj formi...