Komentari 5

Džoker Krstanović iz čudnog je penala zabio za remi kod HD-a

9

Putnik u Drugu HNL Hrvatski dragovoljac remizirao je kod kuće sa Slaven Belupom 1-1. Opet je zabio Matija Frigan, Riječanin na posudbi, a izjednačio Ivan Krstanović iz strogo dosuđenog penala

U prvoj utakmici 34. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici igrali 1-1 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Matija Frigan u 3. minuti, a na konačnih 1-1 poravnao je Ivan Krstanović iz penala u 50. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Poklon za Krstanovićev 39. rođendan

Krstanovićev 39. rođendan VIDEO

Ova gola postignuta su na samim počecima poluvremena, domaći su poveli lijepom akcijom po lijevoj strani, Karrica je proigrao Jurišića koji je ubacio prizemnu loptu na peterac gdje je najbrži bio Frigan.

Do poravnanja su gosti stigli nakon što je sudac Kulušić vrlo strogo pokazao na bijelu točku nakon što je lopta pogodila Smolčića u ruku iako je branić domaćih imao ruke iza leđa.

Siguran realizator bio je iskusni Krstanović, to mu je 116. gol u HNL-u. Više imaju samo Igor Cvitanović (126) i Davor Vugrinec (146). U igru je Krle ušao svega pet minuta ranije.

Hrvatski dragovoljac je od 81. minute bio s desetoricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Bernard Karrica.

Sedmi Slaven Belupo sada ima 35 bodova, pet manje od šeste Gorice, a šest više od osmog Šibenika, dok je Hrvatski dragovoljac i prije ove utakmice izgubio prvoligaški status, posljednji je sa 19 bodova, devet manje od devete Istre 1961.