Komentari 20

Emotivna koreografija: Torcida se oprostila od poginulog člana

Marko Elez je bio pripadnik Torcide i veliki navijač Hajduka, no nažalost poginuo je u prometnoj nesreći krajem 2020. godine. Torcida se oprostila od njega na Šubićevcu. Razvukli su koreografiju s njegovim likom i zapalili baklju

Dok je Hajduk razočarao protiv Šibenika (2-0), Torcida je opet oduševila. Da su svi mogli do ulaznica, skupilo bi ih se bez problema i nekoliko tisuća na istočnoj tribini na Šubićevcu, no Šibenik je za gostujući sektor pustio tek 600 ulaznica u prodaju, a one su planule u sekundi.

Prvi trening Subašića i Melnjaka u Hajduku 01:16

Od prve minute navijači Hajduka iz sveg glasa su bodrili svoj klub i pokušali ga dignuti iz pepela, a u drugom poluvremenu sjajnom gestom posebno su dirnuli ostatak publike.

Tribine i navijači tijekom utakmice između Šibenika i Hajduka Tribine i navijači tijekom utakmice između Šibenika i Hajduka

Marko Elez je bio pripadnik Torcide i veliki navijač Hajduka, no nažalost poginuo je u prometnoj nesreći kod Vodica krajem 2020. godine. Njegovi prijatelji su se na emotivan način oprostili od njega.

Tribine i navijači tijekom utakmice između Šibenika i Hajduka

Početkom drugog dijela po istočnoj tribini raširili su koreografiju na kojoj su prikazali lik Marka Eleza. U šaci je bila nacrtana baklja, a na vrhu su navijači zapalili pravu baklju i začinili sjajnu koreografiju. Još jednom su pokazali zašto su jedna od najboljih navijačkih skupina u regiji.

Bez obzira na vatrenu podršku s tribina, Hajduk je nakon 14 godina izgubio na Šubićevcu. Napromašivali su se Splićani, a pobjedu domaćinima donijeli su Mina i Ćurić.