Obavijesti
BILIĆ BOYSI Euro '08: Hrvatska je putovala prema finalu, a onda - Turska
Komentari 16
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Nikad neću prežaliti to prvenstvo, sjajna ekipa, sjajna atmosfera, sve smo imali osim malo te sportske sreće.
Dk
ne podsjecajte nas na to, nije potrebno podsjecati, ostati ce urezano u pamecenju zauvijek
ACM_1899
Koliko toga se poklopilo,čudo jedno. Znači,bile su zadnje sekunde,Rakitić šalje loptu u zaleđe,Bilić traži izmjenu,ali mu je nisu dali,pa se lopta nekako odbija Prikaži još ↓
Lu
nismo znali sačuvat rezultat, kad smo mi slavili i mislili kako je gotovo oni su izjednačili i prošli na penale zbog bolje psihološke prednosti....i kad bi si m Prikaži još ↓
RobertC
na ovoj slici se jasno vidi zasto je srna kapetan
t1
Najbolniji poraz u mom životu.
Ia
strašna momčad, super atmosfera, naboj, iščekivanje utakmice... a sad... ah...
LC
Pa dobro mi smo barem bilo 2008 na euro a turci nisu 2012 kad smo ih izbacili. I onako su onda izgubili i od švaba te portugala
Ma
Nemojte nas podsjecati, ta rana nikada nece zacijeliti .. :(
Ru
kad nisam tada imala srčani nikada neću !
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .