Everton prekinuo niz od tri poraza: Slavili protiv Arsenala

Richarlison je u 44. i u 58. minuti zabio gol, ali nakon provjere VAR je poništio oba pogotka. Everton je sada je 12. na ljestvici sa 18 bodova. Arsenal je sedmi sa 23 boda

Everton je u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 15. kola engleskog prvenstva kod kuće sa 2-1 nadigrao Arsenal

FC Arsenal 00:32

Poveli su gosti u drugoj minuti sudačke nadoknade na kraju prvog poluvremena zahvaljujući pogotku Martina Odegaarda.

Richarlison, kojem je u 44. minuti nakon provjere VAR-a poništen gol, zabija ponovno u 58. minuti, ali je  VAR ponovo poništio pogodak.

Premier League - Everton v Arsenal

No u 79. minuti zabija još jedan gol koji mu je priznat i Everton izjednačuje na 1-1. Gray je zabio za 2-1 i pobjedu domaće momčadi u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice.

Everton je ovom pobjedom prekinuo niz od tri poraza i sada je 12. na ljestvici sa 18 bodova. Arsenal je sedmi sa 23 boda.

POGLEDAJTE MEČ VEČERI NA FNC-u 4: IVAN ERSLAN I HENRIQUE DA SILVA FRANKENSTEIN