Obavijesti
Komentari 67
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Državni neprijatelj
Da mi je netko rekao da ćemo se tresti pred utakmicu s jednom Panamom....
bl
Dajte ljudi pa ako ne mozemo dobit panamu onda nismo ni zasluzili ic dalje
SR
Opet Modrić igra od prve umjesto zadnjih pola sata kao u Realu. Sigurno je ancelotti glup bio a masni je pametniji.
kifla007
Ako izgubimo večeras ispali smo, pa to svi znaju🤣🤣🤣
Tomislav-81
Dalicu sta je tebi???? Od toliko dobrih stopera najgorjeg si stavio svaka ti cast!!!
mc
Samo čudo nas može odvesti dalje. Englezi nama utrpali bez problema 4 komada a Ghani ne bi do preksutra dali gol. Loše nam se piše.
ko
pa ako izgubimo od paname onda nismo ni zaslužili dalje, zamisli šoka izgubit 2 od 3 i ispasti........kaj bi vi? a onda po tome od gane još lakše izgubit pa sa Prikaži još ↓
za
ispali smo mi onaj momenat kad su u repku pozvani starci kojima je mjesto u starackom domu i i razni Vuskovici
Mislim da ako pobijedimo Panamu??? ali protiv Gane nemamo šanse sve je riješeno protiv Engleza.
Pa
Prije početka SP sam tvrdio.. NEĆEMO proći skupinu ! Sad sam još sigurniji! Jednostavno se osjeća loša vibra u svlačionici i to će se odraziti i na tekmi. Pa Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .