Da mi je netko rekao da ćemo se tresti pred utakmicu s jednom Panamom....
bl
blackeye
00:16
Uređivanje komentaraOdustani
Dajte ljudi pa ako ne mozemo dobit panamu onda nismo ni zasluzili ic dalje
SR
Sunshine Reggae
00:18
Uređivanje komentaraOdustani
Opet Modrić igra od prve umjesto zadnjih pola sata kao u Realu. Sigurno je ancelotti glup bio a masni je pametniji.
kifla007
00:16
Uređivanje komentaraOdustani
Ako izgubimo večeras ispali smo, pa to svi znaju🤣🤣🤣
Tomislav-81
00:16
Uređivanje komentaraOdustani
Dalicu sta je tebi???? Od toliko dobrih stopera najgorjeg si stavio svaka ti cast!!!
mc
mchonda
00:10
Uređivanje komentaraOdustani
Samo čudo nas može odvesti dalje. Englezi nama utrpali bez problema 4 komada a Ghani ne bi do preksutra dali gol. Loše nam se piše.
ko
komentator/Luka
00:22
Uređivanje komentaraOdustani
pa ako izgubimo od paname onda nismo ni zaslužili dalje, zamisli šoka izgubit 2 od 3 i ispasti........kaj bi vi? a onda po tome od gane još lakše izgubit pa sa
3 poraza teško dalje
Prikaži još ↓
za
zagorac2
00:09
Uređivanje komentaraOdustani
ispali smo mi onaj momenat kad su u repku pozvani starci kojima je mjesto u starackom domu i i razni Vuskovici
vž
volim život
00:20
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim da ako pobijedimo Panamu??? ali protiv Gane nemamo šanse sve je riješeno protiv Engleza.
Pa
Panac
00:18
Uređivanje komentaraOdustani
Prije početka SP sam tvrdio.. NEĆEMO proći skupinu ! Sad sam još sigurniji! Jednostavno se osjeća loša vibra u svlačionici i to će se odraziti i na tekmi. Pa
Njemci su 2014 bili prvaci. pa 2018 nisu prošli skupinu !!!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .