Komentari 56

Mandži poljupci i velike ovacije: Neuništivi borac stigne baš sve

1

Mandžukić je 'ukrao' posao ponajboljem golmanu svih vremena, svom kapetanu Gigiju Buffonu. Dvaput u nizu blokirao je udarce gostiju, prsima i glavom. Naravno, kasnije je stigao i zabiti gol

Danas je nogometni dan Luke Modrića. Naš je kapetan izdominirao na Camp Nou gdje su ga svi mediji i nogometni fanovi ocijenili najboljim igračem najjače nogometne utakmice na svijetu.

Međutim, još jedan Vatreni ima uspješnu večer. Juventus Marija Mandžukića večeras je imao imperativ pobjede protiv sjajne Atalante koja je u prethodnih devet kola u Serie A imala osam pobjeda i remi.

No, u Torinu su imali veliki zaostatak poslije samo 20 minuta igre. Zabijali su Alex Sandro u 15. te Rugani u 19. minuti, a onda je uslijedio manji pritisak kluba iz Bergama.

Tada se ukazao Mario Mandžukić, čovjek koji je 'ukrao' posao ponajboljem golmanu svih vremena, svom kapetanu Gigiju Buffonu. Dvaput u nizu blokirao je udarce gostiju, prvo prsima, zatim i glavom.

Navijači su oduševljeni njegovom požrtvovnošću, a i sam Mandžo je u sjajnoj formi - Juveovi fanovi su ga proglasili najboljim igračem Juvea za mjesec studeni.

U 65. minuti zabio je i gol za 3-0 poslije kornera, dok je teren napustio u 75. minuti poslije lakše ozljede. Zaradio je i velike ovacije tribina, dok je utakmica završena pobjedom 3-1 za aktualnog prvaka.

Stigao je čak zaraditi i poljubac od suigrača Stephana Lichsteinera.

Što više čovjek da traži od Super Marija?