zao mi wawrinke , nakon ovoga trebat ce mu pomoc psihijatra :p
Dk
Deaktivirani korisnik
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
to je odlika najvećih. kad te apsolutno ništa ne ide, i protivnik je bolji u svakom segmentu igre (što je waw danas bio i svaka mu čast), ti i dalje nađeš način
kako da pobjediš taj meč. E toga se upravo Nole treba bojati sutra. možeš ti bit bolji kolko hoćeš, a kad ti fedex na sevis koji probija zvučni zid skrati loptu centimetar preko mreže, i izbije ti dušu iz tijela, tu ništa ne pomaže. Sutra prilika za okrunit karijeru, ajmo FedEx <3
Prikaži još ↓
Ko
Konan
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Legenda! Jedan jedini i jedinstveni. Spasio je 3 meč lopte pa onda 2 break lopte. I na kraju pobjeda u tie-breaku. Ovo može samo ROGER FEDERER!
strmi007
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
najveći u povijesti tenisa
Husky.
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ovo je bilo gusto, sva sreca da necemo biti zakinuti za mec izmedju noleta i fedexa :) da je stan prosao dalje najvjerojatnije bi gledali reprizu meca od neki
dan...bravo fedex, sretno :)
Prikaži još ↓
CFC1
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Stan the Man je mogao manje malo izmučiti Fedexa. Igrao je kao da mu je zadnje. I na kraju izraz federerovog lica kaze: " Stan, brate, odakle ti snage više"
Odl
ičan meč, federer doktor, mirnoća ,smirenost i kad ti iznad glave 4meč lopte. Sutra nas čeka spektakl, tj. već danas :D
Prikaži još ↓
wc
wcares
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav meč, izgubio sam nekoliko godina života iako sam bio neutralan.
Dk
Deaktivirani korisnik
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Fenomenalan mec Federera, ali ipak mislim da je Djokovic odmorniji i da ce pobjediti u finalu....
ma
mazaluna
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
igrao je sjajno kao uvijek ;on se nikada ne predaje;i još je dijete sreće:uspješan;;obiteljski djece dva sina i svije cure;ne urla kada igra i uvijek je uredan
:možda je to nekome čudno ali meni je zlo od tih neobrijanih tipova na terenu:
Prikaži još ↓
tr4nc3
16.11.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
konačno jedan zanimljiv meč u singlu !
i nakon šta su ga 2 puta pokrali on pokazuje svima zašto je najveći ! Može jedan đoković bit broj 1 jos 13 godina al vel
ičina kao roger nikada. Kad dođes bilo di na svitu i cila dvorana navija za tebe, pa i onda kad igraš protiv domaćeg tenisača, eeeeee onda znaš da vridiš !!!! to je ono šta Nole nikad neće imat ;)
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .