Komentari 40

VIDEO Goričani preživjeli dramu s 10 igrača! Pogledajte golove

Slaven je bio bolji veći dio susreta. Mitrović je zabio za prednost Gorice, a sedam minuta kasnije Crnac je poravnao. Steenvoorden je pocrvenio zbog oštrog starta otvorenim džonom, ali 'farmaceuti' to nisu znali kazniti

U susretu 24. kola HNL-a Slaven Belupo i Gorica su igrali 1-1 (0-0).

POGLEDAJTE VIDEO:

Svi smo jedna obitelj 01:33

Goste je u prednost doveo Josip Mitrović (53), a izjednačio je Ante Crnac (60).

Posljednjeplasirani sastav prvenstva poveo je nakon što je Ndockyt sjajnom okomitom loptom proigrao mladog Mitrovića, ovaj je po ulasku u kazneni prostor s desne strane naciljao suprotni kut suparničkog gola i zatresao mrežu.

Vodstvo Gorice trajalo e sedam minuta, a onda je mladi napadač domaćih Crnac odlično reagirao na odbijenu loptu i poravnao na konačnih 1-1. Udarac Manaj iz velike blizine Radošević je odlično obranio, ali nije imao sreće s odbijenom loptom koja je pala ravno na nogu Crncu.

Gorica je od 75. minute igrala bez isključenog Steenvoordena, no Slaven Belupo nije uspio iskoristiti brojčanu prednost na terenu za pobjednički gol.

Ovim bodom peti Slaven Belupo se bodovno izjednačio s četvrtim Varaždinom, koji je ranije u subotu svladao Šibenik sa 2-0, oba sastava imaju po 33 boda, dva manje od trećeg Osijeka, a dva više od šeste Istre 1961 i sedme Rijeke, dok je posljednja Gorica sada na 13 bodova, sedam manje od pretposljednjeg Šibenika. (Hina)

Sortiranje događaja

Kraj susreta u Koprivnici! Gorica je preživjela s desetoricom, a Slaven nije uspio kazniti neopreznost Steenvoordena.

90+5'

Što je sada Radošević obranio... Čisti zicer Božiću sa sedam metara. Čudesna intervencija goričkog golmana.

Igrat će se najmanje četiri minute sučeva dodatka u Koprivnici.

89'

Crnac je iz prve opalio silovito, ali lopta je završila u bloku.

87'

Zekić je bacio sve karte u napad... Gorica je s igračem manje i trener Slavena osjetio je da je sada prilika u potpunosti okrenuti rezultat.

'Farmaceuti' pletu mrežu oko gola, ali ne uspijevaju probiti obranu. A kada lopta ode u gol aut, Radošević ju laganim korakom vraća u igru... Gorici se nigdje ne žuri.

Nova zamjena kod Slavena. Izašao je Mioč, a ušao Boras.