Obavijesti
NA KONFERENCIJI Figo stigao u Zagreb: Užitak je gledati igre Modrića i Kovačića
Piše 24sata,
Komentari 24
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

to
Di si cigo u spici ko Figo!
Hank_Moddy
figo aj sutra na derbi , da vidiš što je navijačko ludilo , nije ti to kazališna publika ko na camp nou i bernambeu
Sir Crocodile
lipo :D
PCapitalist
Eh kad se samo sjtim kakva je taj Figo bio igračina.Poslije njega Portugal čak ni uz Ronalda ne veže nekakve brilijantne uspjehe u kvalifikacijama za SP u Barzi Prikaži još ↓
Pu
Bravo sportske konferencije! Bravo Figo i Mandžukić! Bravo Bazina i Kozniku! Svi sportaši bi trebali imati svaki svoju čizmu i onda kad zabe gol da svi idu "Bra Prikaži još ↓
K1
Gle Tommy Salo, kakav je to golman bio...Sjecam ga se sa Olimpijade u Lilehameru, cuda je branio.
robac19
vidi ove propale skijasice i pregazene male dosla figu prodavat se za siću
Mo
A vidi ove naše "zvijezde", gdje su pare tu i oni. Ovaj došao piti dobro vino, a ovi naši samo smetaju čovjeka. Koja tlaka.
ay
hhh bitno da je figo dosao a i neka je.a jebo kandidaturu za euro 2020. kazu nema vrbanovica nemozemo cuti zasto nismo predali za euro2020.pa eto ga,sto ga nist Prikaži još ↓
brko1
Ona blonda ga pita kolika mu je kita, haha.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .