Dugovi rastu a stadion u raspadu….teske godine cekaju navijace hajduka
JR
Josipa R
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo tako izgledaju objekti koji trideset i više godina nisu održavani.
da
daimon
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
srusit sve i posadit masline,vise ce se usrecit nego od nogometa i rezultata
bh
borls hajduk
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema promjene
Dk
Deaktivirani korisnik
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Poljudska wc školjka
PI
PIavi288
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je izgledalo i prije
xxmarkoxx
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Karma rugali se za Maksimir... Sada smo dobili još jedan propali stadion Poljud
ob
objektivan83
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
I nebo se ljuti na likove koji upravljaju-čitaj kradu iz kluba
đuro kojotovski
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Toliko ismijavanja zadnjih 5 godina na zatvorenu istočnu tribinu, a sada bi njima moglo slijediti zatvaranje zapadne.. I jedni i drugi smo u istim gov.nima,žudi
mo za normalnim stadionom..
Prikaži još ↓
Pra&vica
8.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zaista je tužno gledati razoren Poljud...ali mora se spomenuti splitskim prijateljima da se takva ( i jos veca ) katastrofa dogodila Maksimiru za vrijeme potres
a...pa kad ce se ubuduce izrugivati sa "ruglomirom" i traziti nocana sredstva za pomoc, da se i toga sjete, i da i Zagreb ima pravo na to...nazolost sad na vlastitoj kozi vide kako je to !
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .