Obavijesti
Komentari 50
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ma
E moj Ivane pobratime mio, N. Pazar i cijeli Sandžak su uglavnom naseljeni muhamedancima koji se izjašnjavaju kao Bošnjaci. Eto zato oni tako navijaju za Bosnu. Prikaži još ↓
Nikobari
"orile" su se BiH zastave ,.Otkad to zastave puštaju zvukove?
n9
Taj dio odavno nije srbija
starii_vatrogasec 0076
To su Sandjaklije , obrezani , jos od davnina haha ! To je njihova zastava , Sandjak !
rau bbauu
To su drzavljani bih
Extaza
Novi Pazar nije ništa drugačiji od Kosova. Tamo najmanje ima Srba
nori 🖖
Suživot
noobcamper
Lijepo vidjeti hrvatski katolički ljiljan.
žž
U Novom Pazaru su njihovi, vijest bi bila da slave u Nišu
plavicro
Nikad mira dok ovakvi članci sa ovakvim naslovima pale ljude
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .