Sve je to lijepo, otići na tekmu, lijepo se provesti, navijati za voljeni klub, pogotovo kao što moj Dinamo igra u Ligi Prvaka sa velikim klubovima, jako lijep
osjećaj, pogotovo kada budem u utorak bio na utakmici.Ali ono tužno je što već puno godina idem na taj stadion, kisnem, smrznem se. Tolike godine smo najbolji i opet se do sada nije napravio adekvatan stadion.Žalosno da prvak mora igrati na ruglu od stadiona.Dinamovac sam od rođenja, ali Dinamo ima najružniji stadion. Do kada tako? Vjerujem da bih bilo puno više podrške u u Hnl-u da je bolji stadion.Hajduk kakav god da je, on barem ima oke stadion, zato mu i dođe podrška.Dinamo iako je najbolji ima puno manje podrške.Žalosno i tužno.
Prikaži još ↓
Ha
Hatic222
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Masna jel brojis
di
dinzag
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Da ste kupili godišnju kartu kao ja ne bi morali čekati.Čekaju oni koji dođu samo na europske utakmice.
N2
NEOPISIVO_2
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je velika čast za klub i navijače Dinama , ali na veliku sramotu grada, gradonačelnika, pa i države i Plenkija. Ja imam godišnju ulaznicu pa sam sretnik, al
i ne razumijem inertne i bezživotne Zagrepčane koji nisu u stanju zatražiti ozbiljno od gradske vlasti stadion primjeren ovome gradu i državi. Hrvati su uvijek u povijesti znali se izboriti za čast, slobodu i svoje pravo. S obzirom da je dogorjelo do noktiju vrijeme je da se krene u akciju za novi stadion ozbiljno. U boj, u boj za stadion svoj. Antidinamo gradskoj vlasti treba pokazati da ne može obezvrjeđivati simbole Hrvata i grada Zagreba.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja ugrabio dvije....volim te dinamoooooooo ale aleeeeee ale aleeeeee volim te dinamooooooooooo oooooooooo
Antitovar *_565
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Onda tovari,jeste napokon vidli kaj su navijaci? Jos kad vidite atmosferu u utorak,pojeli se bute od muke !
Antitovar *_565
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahahaha,opet budu planule sve ulaznice...kak sad ovi na jugu to tuzno gledaju
Palmanova
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
pobjedu nad Istrom 4-1 nitko ne zeli doci gledati .poraz od Celzija 0-3 svi zele vidjeti.koji mazohisti,
Dk
Deaktivirani korisnik
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Necu reci konacno,nego jednostavno ponovno.....samo Dinamo💙💙💪💪
da
danko1471991
4.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajdukovci dođite i navijajte za hrvatski klub, barem cete vidjeti velike ekipe kako igraju kad vec vaš klub ne igra...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .