Dinamo je momčad sa fantastičnim potencijalom,to sam sinoć vidio,Jakirović je baš nula od trenera po meni,Bjelica to kuži,što je,je.Onakav gol da je recimo Modr
ič dao kao Sučić sinoć ili Baturina,već bi 34 članka bila.Martin je baš bomba od igrača
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Natopite teren svaki put kad igrate doma.Ove zvijezde iz mocnih klubova ne znaju hodat po rosi,a kamo li po vodi do gleznja.
Dk
Deaktivirani korisnik
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Čekamo čestitke drugih klubova. Jer ovaj bod i njima nešto znači. A uz koeficijent Dinamu lijepo 700 000 eurića u blagajnu. To je godišnji budžet majstora s mor
a. Tu naravno mislim na Šibenik.
Prikaži još ↓
mi
mirko52.santol@gmail.com
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Po meni Bjelica je pogriješio što je nakon 2:0 dozvolio igračima da se otvore kao da je sve gotovo, umjesto da su nastavili s podređenom igrom pa na kontru kao
u prvom djelu. Također nakon 2:1 on brzo vadi Baturinu i povlači se u obranu. Nakon izlaska Baturine nije više bilo nikakve opasnosti. Ako je ikoga trebao zamjeniti to je onda Petković. Imati 2:0 u džepu 15 min. prije kraja i to prokockati, to može samo Dinamo. Dakle, kod Dinama je stara boljka kako sačuvati pozitivan rezultat, sjetimo se Šahtara 3:1 pa na kraju 3:3.
Prikaži još ↓
gowron
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Suđenje je bilo katastrofa
đe
đesibio91
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Stadion je katastrofa,svaka čast navijačima,nadam se da se nitko neće razboliti 🙁
fo
force4
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Vidi se da je Bjelica podignuo momčad, ali imao je nejasne odluke jučer, vadit fenomenalnog Baturinu, a ostavit Petkoviča koji je zadnjih pola sata bio igrac m
anje i kriv za drugi gol, cudno
Prikaži još ↓
ŽK
Željeno Korisničko Ime 01
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nasi imaju vise iskustva igranja po ovakvim terenima, to je presudilo 🤣
Re
Realan2024
3.10.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj gospodin sa slike je valjda prikupljen prije utakmice negdje kako spava pijan na šanku. Prvo javna si osoba koja mora izgledati uredno,drugo profesionalac
si koji zarađuje stotinu tisuća eura na mjesec,treće ima da oreš za taj novac a ne da me ljudi koji nisu iz HR pitaju koji nam to amater ,debeli ,spori igra napadača
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .