Posto je izjavljivao da zeli u Realu zavrsiti karijeru a nije dobio ugovor novi i tu mogućnost, iako ima 40 god na leđima i realno nije vise za tu razinu 90 min
uta svaku tekmu odlazak u neku ligu petice i osrednji klub koji se ne Bori za titule opcija je Emirati ili Amerika ako se vodi zaradom iako je zaradio u karijeri od nogometa i sponzorskih ugovora da je osigurao praunuke a i u mirovini moze imati funkciju di zeli u nogometnom svijetu i zaradivati godisnje koliko prosječan covjek za 20 godina nemoze zaraditi, a ako se vodi srcem i sjeti se sta je rekao na odlasku navijačima i zeli jos igrati za repku doci Ce nazad u Dinamo klub u kojem je odrastao i omogućio da dode danas do toga sta je i di je. Samo sto svim tim nasim igračima Dinamo je u srcu dok ne odu i onda zaborave sve to. Od svih njih koji su iz Dinama dosli do svjetske razine jedini koji to ne zaboravlja i stalno to spominje je stranac Olmo koji u svakoj prilici napomene da mu je ZG i Dinamo drugi dom i da je tu di je zahvaljujući Dinamu. Modric je najveci Hrvat u povjesti našeg nogometa i tesko tko Ce ga dostići i osvojiti to sve sta je osvojio i ovo mu je idealna sansa da pokaze da je uz nogometnu i ljudska velicina od covjeka i potvrditi ono Dinamo u srcu kad je odlazio ili se voditi materijalizmom kao i vecina danas. Sport vise nije sport nego industrija nema vise legendi ko Totti,Gerrard,Del Piero,Puyol,Maldini nadam se da Modric pripada toj skupini i zavrsi di je i pocelo sve.
Prikaži još ↓
ti
tico123
24.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
e kad bi bar tako narod uživao u političarima di bi nam bio kraj
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .