Povijesna je činjenica da si turci napravili puno zla Hrvatima u bih i napravili novu državu od naše zemlje. Treba samo pogledati kartu. Kako se doslovno zabila
špicem u hrvatsku, kako je išla turska okupacija. Tu su živili hrvati i srbi, kršćani, nikad arapa u europi nije bilo. O ljudskim sudbinama, otimanju djece, silovanjima i ubijanjima niti nećemo.
Prikaži još ↓
Jopazg
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajmo Katar, gazi turke!
TECHN0 VIKING
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A Katar bio glavni pokrovitelj mudžahedina u Bosni i plaćao sve koljače da dođu u Bosnu se iživljavati na Hrvatima... Njihov vjerni saveznik.. Za koga će sada m
uslimani navijati?!
Prikaži još ↓
Donny i Bibby
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ajmmo Qatar gazi poturice.
n9
nešo 95
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Koga briga za džamahiriju
Ir
Ironfist
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja ću navijati za susjede. Pa neću valjda za Katar. To su ionako 90% etnički Hrvati.
ja
janja8
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
prolazim bugojno i vidim katarce tamo oko dzamije prije par godina.pa bosna je pola njihova.nebi me cudilo da ih puste da pobjede
03
03041
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajmo Katar izvuci bar X. Pola Hrvatske navija za to
03
03041
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
za nas bi bilo najbolje da igraju X
CholinPotok
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Idemo BiH, svi normalni su uz vas..kao sto su s vase strane svi normalni u Hrvatsku ❤️🇭🇷❤️🇧🇦❤️🇭🇷❤️
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .