Utučeni? Oni su jednostavno najamnici, koji lovu dobivaju bez razlike na produkt. Privatizirati klub, pa da vidimo budu li i onda bili tak anemični.
MI
MIROuBULJu
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Misic doma lagano u svojoj cayeni a vi se smrzavajte na stadionu i skandirajte im
aa
ajme ajme
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo bbb,zeko i potočić,zvonkec i možemo💯
IB
Ivanka Ban
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Prije bih rekla da su potučeni do nogu, a nikako utučeni!
va
valderamma
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
utuceni? pa i ja mogu glumiti tugu 5 min, a sutra vec na racunu novih 20-30 000 eura koji ce ih oraspoloziti... ja mogu cak i suzu pustiti za taj mjesecni iznos
storm73
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
ajmo sudija ajmo var
DijonDrena
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nikako da proigramo!!!!Nemože se s ovakvom ekipom igrati,novcici se slažu a igra nikakva.
Ma
Matthope
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Niš ne ide otkad su se Senfara,zec i navijač Milana pojavili na stadionu.
Modro more
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Daleko je to od nogometa, nasih poslusnika i uplitanje politike u opčeniti sport.Amen!
BO
BOBOSLAV
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
I ja da imam takvu plaču kao oni glumil bi da mi je žao kaj nisam dobro odradio posao fuj zato ne gledam tekme nekad sam bio član dinama ali kad sam vidio kam t
o vodi zašto da financiram neznalice.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .