Obavijesti
NOVI TEŠKI PORAZ FOTO Tuga i očaj: Pogledajte lica utučenih dinamovaca...
Komentari 37
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Utučeni? Oni su jednostavno najamnici, koji lovu dobivaju bez razlike na produkt. Privatizirati klub, pa da vidimo budu li i onda bili tak anemični.
MI
Misic doma lagano u svojoj cayeni a vi se smrzavajte na stadionu i skandirajte im
aa
Bravo bbb,zeko i potočić,zvonkec i možemo💯
IB
Prije bih rekla da su potučeni do nogu, a nikako utučeni!
va
utuceni? pa i ja mogu glumiti tugu 5 min, a sutra vec na racunu novih 20-30 000 eura koji ce ih oraspoloziti... ja mogu cak i suzu pustiti za taj mjesecni iznos
storm73
ajmo sudija ajmo var
DijonDrena
Nikako da proigramo!!!!Nemože se s ovakvom ekipom igrati,novcici se slažu a igra nikakva.
Ma
Niš ne ide otkad su se Senfara,zec i navijač Milana pojavili na stadionu.
Modro more
Daleko je to od nogometa, nasih poslusnika i uplitanje politike u opčeniti sport.Amen!
BO
I ja da imam takvu plaču kao oni glumil bi da mi je žao kaj nisam dobro odradio posao fuj zato ne gledam tekme nekad sam bio član dinama ali kad sam vidio kam t Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .