Komentari 9

Gazzetta bruji: Pioli će gurnuti Mandžu u vatru od prve minute

Prema navodima talijanskih medija Mario Mandžukić mogao bi zaigrati od prve minute na večerašnjem derbiju Intera i Milana što govori da je trener Pioli zadovoljan s onim što je vidio u 20 minuta protiv Atalante

Na debitantskoj utakmici Marija Mandžukića Milan je izgubio od Atalante 3-0, ali jedino što im preostaje je sve zaboraviti i razmišljati o derbiju koji slijedi u četvrtfinalu Coppa Italije.

POGLEDAJTE VIDEO: Mandžukićev prvi intervju u Milanu

Prvi Mandžukićev intervju u Milanu 04:42

Bila je to uvjerljiva predstava Gasperinijeve momčadi koja je na San Siru u potpunosti nadigrala lidera prvenstva, a već u utorak protiv Intera imaju priliku pokazati suprotno.

Trener Milana Stefano Pioli zadovoljan je s Marijem Mandžukićem kojemu je dao 20 minuta na derbiju protiv Atalante. U igru je ušao u 70. minuti i desetak sekundi kasnije mogao je zabiti, ali je gostujući golman obranio njegov udarac.

'Super Mario' šutirao je dva puta prema protivničkom golu te je pokazao Golliniju da itekako mora biti spreman kada je on u blizini šesnaesterca.

Serie A - AC Milan v Atalanta

Prema izvještajima La Gazzette dello Sport, Mandžukić bi u utorak mogao igrati od prve minute, možda umjesto Ibrahimovića na poziciji najisturenijeg igrača.

Bit će to prva utakmica nakon malo manje od dvije godine na kojoj će Mandžo, zajedno s Rebićem, zaigrati protiv Marcela Brozovića i Ivana Perišića. Utakmica počinje u 20.45.