Komentari 21

'Gem, Federer!' Sudac promašio prezime, Novaku nije bilo jasno

Novak Đoković (33) namučio se protiv Dominika Koepfera (26, ATP 97) u tri seta (6-3, 4-6, 6-3), a sudac ga je nakon brejka u trećem setu prozvao Federerom. Nije se to svidjelo prvom tenisaču svijeta

Dvostruka greška Koepfera za 2-1 u trećem setu. Krenuo je Novak Đoković na odmor između gemova, a sudac u Rimu je rekao 'Gioco, Federer'. Nimalo se to nije svidjelo srpskom tenisaču jer ne da nije igrao protiv Rogera Federera, već Švicarca nema ni na turniru u Rimu. Glavni je sudac očito mislima bio na drugom mjestu.

ATP Masters 1000 - Italian Open

Mučio se prvi tenisač svijeta više od očekivanog, i nakon što je izgubio drugi set, taj mu je break u trećem setu bio vjetar u leđa. Dobacio je sucu svoje prezime i nešto dobacio svom timu i bacio reket kraj klupe te se osvježio. Zasigurno ga je to 'bocnulo', ali nije ga omelo u osvajanju trećeg seta.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Do kraja meča nitko više nije izgubio prednost servisa pa je na kraju srpski tenisač prošao u polufinale sa 6-3, 4-6, 6-3, a tamo će ga čekati Norvežanin Casper Ruud (21, ATP 34) koji je u tri seta bio bolji od domaćeg predstavnika Mattea Berrettinija (24, ATP 8) sa 4-6, 6-3, 7-6(5). Podsjetimo, Ruud je na putu do polufinala u osmini finala izbacio i našeg Marina Čilića (31, ATP 40) sa 6-2, 7-6(6).

U drugom polufinalu igrat će bolji iz susreta Kanađanina Denisa Shapovalova (21, ATP 14) i Bugara Grigora Dimitrova (29, ATP 22) te meča Argentinca Diega Schwartzmana (28, ATP 15) i drugog igrača svijeta, Španjolca Rafaela Nadala (24)