Opet Fredi Fiorentini, pa taj čovjek je napravio toliko zla i štete hajduku da se ni nemožemo oporavit još za 10.g. i sad opet on dovlači neke amere u Hajduka!
Znači ipak se on valja iza svega ovoga! Tog nesretnika treba zaustaviti pod hitno, no neznam odakle mu takva moć?! Čak je i kerum jednom na sjednici kad je bio gradonačelnik rekao: "Pa ko je taj Fiorentini i zašto ga se nemože smjeniti?!!".
Prikaži još ↓
th
tirolski_hajdukovac
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
hahahahhaah nije im stalo do profita kao sto kurvi nije stalo do novaca poslije posla! koga vi zelite voditi zedne preko vode?
th
tirolski_hajdukovac
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
moram reci da sam dosad podupirao ideju da ameri kupe nasu svetinju ali poslije ovih izjava imam samo jedno misljenje! mars od mog hajduka!!!!!! koji glupani mi
sle da cemo im vjerovati kako im nije stalo do profita! ako zelite kupiti hajudk ok ali i recite kakve imate ciljeve s njim a ne muljati samo tako nesto ljudima iza leda! a jos usto su dobri prijatelji s njavecim zlom sto je hajduk svalilo u propast! kazem vam nikakva uprava nije kriva za ovakvu situaciju kao fiorentini! hajduk ga se s brbicem napokon rijesio i sada da ga oni opet nama uvale! e nece moci s nama! hajudk ce i ovako izaci iz govana za najkasnije dvije godine i onda se svi mogu toplo obuci jer ce biti hladno na - 15 iza nas!
Prikaži još ↓
t1
torca-1950
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
i ti i fio kupite prnje
19
1965
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
sritno Hajduče!
Dk
Deaktivirani korisnik
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Sad kad dodju ameri na vlast promjenit će se ime kluba i počet će se igrati američki nogomet!!!
Mozak
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav je - takav je, naš je, volimo ga, i nedamo ga nikome !
TK
Torcida Konavle_1
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo da našem Hajduku bude dobro...
s1
since_1950
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne žele reć odakle pare ni kako misle vratit uloženo ne žele pričat o brojkama ne žele ovo ne žele ono, stvaraju presing i pričaju priče kako Hajduk nema puno v
remena?! Ali dosta mi je bilo pročitat da su veliki drugovi sa Fredijem! Neozbiljni i sumnjivi ja mislin da bi i slipac skužija da tu nešto smrdi! Potirat ove muamere šta dalje od Hajduka, ovome se Gloveru na faci jasno vidi da je lopina!
Prikaži još ↓
Ne
Nerd86
8.10.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ova dvojica izgledaju koda su ispali iz Cosa Nostre,,
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .