Komentari 3

Haaland zablistao: Borussia srušila Hoffenheim u nadoknadi

Haaland  zablistao: Borussia srušila Hoffenheim u nadoknadi

Borussia Dortmund imala je 2-1 sve do 90. minute, a onda je Dabbur izjednačio na 2-2 i činilo se kako će Hoffenheim odnijeti bod, no u drugoj minuti nadoknade Haaland (90+2) donosi sva tri boda žutima

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić igrao je čitavu utakmicu za Hoffenheim koji je u prvom susretu 3. kola njemačkog prvenstva izgubio na gostovanju kod Borussije u Dortmundu sa 2-3 (0-0).

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, nastavak je ponudio spektakl, pet pogodaka i dvije promjene rezultata u samoj završnici. Borussia je povela golom Reyne (49), na 1-1 poravnao je Baumgartner (61), da bi novo vodstvo domaćima osigurao Bellingham (69).

GER, 1.FBL, BV Borussia Dortmund vs TSG 1899 Hoffenheim

Tih 2-1 vrijedilo je sve do 90. minute, a onda je Dabbur (90) izjednačio na 2-2 i činilo se kako će Hoffenheim odnijeti bod, no u drugoj minuti nadoknade Haaland (90+2) se najbolje snašao u gostujućem kaznenom prostoru i ipak osigurao pobjedu Borussije.

Borussia se ovom pobjedom bodovno izjednačila s Wolfsburgom na vrhu, oba sastava imaju po šest bodova, dok je Hoffenheim ostao u društvu Bayera, Bayerna i Freiburga s četiri boda.