Komentari 4

Gorica u tvrdoj utakmici pala od Istre, presudio je Rodriguez

8

Istra je stigla do prve pobjede pod vodstvom novog trenera Krunoslava Rendulića. Pala je Gorica na domaćem terenu 2-0 golovima Julija Rodrigueza i Obenga Regana. Gorica ostaje na petom mjestu

Novi vjetrovi pušu u svlačionici Istre! Krunoslav Rendulić podigao je momčad svojim dolaskom. te su njegovi puleni odnijeli vrijedna tri boda protiv Gorice na gostovanju pred oko 500 gledatelja. Slavili su Istrijani s 2-0 golovima Julija Rodrigueza u 48. i Obenga Regana u 91. minuti.

Gledali smo pravu prvenstvenu utakmicu s puno duela i borbe na sredini terena. Otvorilo se tek u 48. minuti kada je na jedan ubačaj s lijeve strane sjajno skočio španjolski stoper Julio Rodriguez te glavom matirao golmana Gorice Kristijana Kahlinu. Gorica je prema naprijed bila potpuno nemoćna u odsustvu Nigerijca Belivea Atiemwena, a priču za treću pobjedu Istre u gostima zaključio je ganski veznjak Obeng Regan koji je istrčao kontru i s pet metara lako utrpao loptu u mrežu neoprezne obrane Gorice.

Prva je to pobjeda mladog trenera Rendulića u četvrtoj utakmici za kormilom pulske momčadi. Istra je pobjedom došla do 12. boda čime se primaknula na samo bod zaostatka za Slaven Belupom koji je na osmom mjestu i ima utakmicu manje.

Momčad Sergeja Jakirovića porazom je ostala stabilna na petom mjestu i to neće puno ugroziti ambicije Velikogoričana koji za cilj i dalje imaju ostanak u ligi.