Komentari 9

Grčka je do baraža stigla golom u 95. minuti koji je 'ubio' BiH!

1

Naši susjedi su vodili od 32. minute golom Miralema Pjanića, a onda su dobili gol od Tzavellasa  u 95. minuti. U drugoj njihovoj utakmici odigranoj u Zenici završilo je bez golova - tvrdi Grci izdržali su sve BiH

Hrvatska je u kvalifikacijama primila samo četiri gola pa uz Španjolsku, Portugal i Njemačku ima najbolju obranu u Europi. No, naš protivnik primio je tek dva više što je od njih bilo i za očekivati.

U skupini H vodili su veliku borbu s Bosnom i Hercegovinom za drugu poziciju jer prva je bila rezervirana za Belgiju. Oni su izdominirali uz devet pobjeda i jedan remi (naravno, protiv Grka i to u Bruxellesu 1-1) i gol razliku 43-6!

Grčka je  završila druga uz 19 bodova, dva više od Bosne i Hercegovine. Ključan korak prema drugom mjesto dogodio se u 95. minuti utakmice protiv Bosne i Hercegovine u Pireju 13. studenog 2016.

Naši susjedi su vodili od 32. minute golom Miralema Pjanića, a onda su dobili gol od Tzavellasa  u 95. minuti. U drugoj njihovoj utakmici odigranoj u Zenici završilo je bez golova - tvrdi Grci izdržali su sve napade Bosne i Hercegovine i tako si trasirali put prema dodatnim kvalifikacijama.

Jedini ozbiljan kiks dogodio im se protiv Estonije 31. kolovoza u Pireju kada je završeno bez golova, međutim, veliku uslugu učinio im je i Cipar koji je preokretom pobijedio Bosnu i Hercegovinu 3-2 na isti dan.

Međutim, Grci gube sljedeće kolo protiv Belgijanaca na domaćem terenu (2-1) pa preokretom na Cipru u samo dvije minute hvataju kolosijek.