Komentari 12

'Gvardiol se borio i bio vrijedan, Mateo Kovačić izgubio je živce!'

3

Nogometaši Real Madrida izborili su polufinale Lige prvaka nakon što su u lutriji jedanaesteraca bili bolji od Manchester Cityja. Rezultat je nakon produžetaka bio 1-1, a golove su na utakmici zabili Rodrygo (12') i Kevin de Bruyne (76') nakon što je prva utakmica na Santiago Bernabeuu završila 3-3.

Joško Gvardiol bio je jedini hrvatski reprezentativac koji je počeo utakmicu od prve minute, ali su mu se kasnije na travnjaku pridružili Luka Modrić (ušao umjesto Kroosa u 79') i Mateo Kovačić (zamijenio De Bruynea u 112').

Modrić i Kovačić su pucali jedanaesterce za svoje momčadi, ali su ih i promašili. Obojica su gađali donji lijevi kut, a 'pročitali' su ih Ederson, odnosno Lunin.

Champions League - Quarter Final - Second Leg - Manchester City v Real Madrid

Engleski portal Goal ocijenio je nastupe Cityjevih igrača, a Gvardiol je dobio vrlo dobru ocjenu. Štoviše, dobio je ocjenu sedam, najveću ocjenu među 'građanima' uz Akanjija, Edersona i Dokua.

Real Madrid u drami izbacio Manchester City iz Lige prvaka! Modrić i Kova promašili penale
Real Madrid u drami izbacio  Manchester City iz Lige prvaka! Modrić i Kova promašili penale

- Federico Valverde mu je radio probleme na početku utakmice, ali se borio, bio je vrijedan u blokovima i oduzetim loptama od prve do zadnje minute.

Mateo Kovačić dobio je ocjenu pet za kratko vrijeme koje je proveo u igri.

Modrić ostao na klupi pa se naljutio na Ancelottija: Nemojte mi suditi po toj utakmici...

- Zamijenio je De Bruynea u 112. minuti i izgubio je živce u produžecima - komentirao je Goal.