Komentari 22

Haaland popio energetsko piće pa objašnjavao treneru koliko je golova zabio u drugom dijelu

Erling Haland (20) odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu zabivši sveukupno četiri gola, a nakon što ga je trener zamijenio u 85. minuti morao mu je objašnjavati koliko je golova zabio

Borussia Dortmund je u gostima pobijedila Herthu 5-2, a zvijezda utakmice bio je Erling Haland (20).

Haaland opet nasmijava sve: 'Spavat ću sam, nisam zabio'

Mladi Norvežanin odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu zabivši sveukupno četiri gola, a nakon što ga je trener zamijenio u 85. minuti morao mu je objašnjavati koliko je golova zabio.

Hertha BSC - Borussia Dortmund

- Da budem iskren, trener me pitao koliko golova sam postigao. On nije znao. Pitao me jesi li postigao tri gola, a ja sam mu rekao: 'Samo četiri jer si me zamijenio. Tako da sam malo uznemiren, ali tako mora biti - objasnio je Haaland nakon utakmice.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Haaland je u poluvremenu popio energetsko piće nakon čega je zabio fantastična četiri gola u drugom dijelu utakmice. U svim utakmicama ove sezone, Erling je zabio 15 golova od kojih je deset u Bundesligi.

Norvežani: Haaland mora ići u karantenu. Borussia: E, ne mora

- Iskreno, na poluvremenu sam popio energetsko piće i dobio sam krila, sve je bilo u redu nakon toga. Svi golovi koje sam zabio su bili jako lijepi - rekao je.

Norvežanin je komentirao i debi 16-godišnjeg Youssoufe Moukoke za Borussiju, najmlađeg debitanta u povijesti Bundeslige.

- On je najveći svjetski talent. Uživam igrajući s njim. Ima samo 16 godina i pred njim je sjajna karijera. Puno je bolji nego ja što sam bio u njegovim godinama. Sretni smo što je dio Borussije - rekao je Haland.