Komentari 185

Drama na Poljudu! Hajduk je u 94. minuti izvukao remi protiv Dinama i ostao u igri za naslov

16

Dinamo je poveo u 55. minuti golom Koščevića, a sve je upućivalo na to da će Modri pobijediti unatoč crvenom kartonu Čaića u 73. minuti. Međutim, Nazor je šokirao goste i izjednačio u 94. minuti

Juniori Hajduka i Dinama odigrali su 1-1 u Splitu u 27. kolu Prve NL juniori. Gol za Dinamo zabio je Zlatan Koščević u 55. minuti, a Krešimir Nazor izjednačio je za 'bijele' u 94. minuti.

Split: Prva HNL Juniori, Hajduk - Dinamo

'Modri' su bili bolji na početku susreta. Prilike su imali Kanižaj i Vrbančić, ali nisu zatresli mrežu domaćina. Međutim, najopasniju priliku u prvom dijelu imao je Hajduk. Capan je ubacio iz slobodnog udarca za Hajduk, Klarin je 'boksao', ali lopta je pala u noge igraču Hajduka koji je pucao iz prvog dodira. Bio bi to siguran gol da Ruškovački nije bio na crti.

Dinamo počeo 'operaciju Oršić'! Englezima sletjela prva ponuda

Na poluvremenu nije bilo zamjena, a Dinamo je poveo u 55. minuti. Obrana Hajduka nije se najbolje snašla u predaji lopte, tako da je Lukanić osvojio loptu u opasnoj zoni. Dodao je Koščeviću koji se probio kroz dva igrača i zabio za vodstvo 'modrih'.

Vrbančić je izašao u 61. minuti zbog ozljede, a ta se promjena pokazala ključnom na utakmici. Ušao je Vito Čaić, a već u 65. minuti dobio je žuti karton zbog neopreznog ulaska u duel i visoke noge.

Lekin Hajduk zaključao je gol, a samozatajni 'ironman' zaslužio je ugovor do kraja karijere

Samo osam minuta kasnije Čaić je napravio taktički prekršaj. Povukao je protivnika za dres u neopasnoj situaciji za gol, ali sudac Erceg pokazao mu je drugi žuti karton, pa je Dinamo ostao s desetoricom na terenu.

Sramota! Zamjeraju Letu 3, a djeci u Splitu viču: Purger se dere, bit će pečenja, radujem se

Hajduk je nakon toga krenuo u potpunu ofenzivu. Sve su resurse usmjerili u napad, a činilo se da mrežu Klarina nitko ne može zatresti. Sve do 94. minute, kada je Nazor konačno zabio gol za 'bijele'.

Dinamo unatoč remiju još uvijek vodi u Prvoj NL juniori sa 67 bodova, a drugoplasirani Hajduk ima 65 bodova, ali i utakmicu manje. To znači da splitski klub ovisi o sebi o ishodu prvaka Hrvatske.

Koščević 55'
90+7'

Kraj utakmice! Remi Hajduka i Dinama.

90+4'

GOOOOL! Hajduk je izjednačio u 94. minuti! Strijelac je Nazor.

90'

Počela je sudačka nadoknada.

89'

Opet Klarin! Nazor je pucao u donji lijevi kut, ali golman Dinama danas brani sve.