Stvar je više nego jasna i sad je konačno izašlo na vidjelo koliko UEFA mrzi Hajduka. Traje to već godinama , svake im godine UEFA namjerno smjesti najjače prot
ivnike kao što su Debrecen , Ružemberok , Dila Gori , Gzira , Tobol......itd. samo da Hajduk odmah ispadne iz europskih natjecanja i naravno to im uspijeva. Sad ih UEFA namjerno hoće i financijski upropastiti iako Hajduk posluje super pozitivno , sve transparentno i pošteno da poštenije ne može biti. UEFA mafija i mrzitelji.
Prikaži još ↓
Tralalero Tralala
4.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako bi volio da bankrotiraju, crna mrlja hrvatskog nogometa.
F2
Fritula 21
4.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Prvo ga treba izbaciti iz HNL-a !
Dk
Deaktivirani korisnik
4.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Neka jave Uefi da knjiže po treći put Vuškovića I Prpića će jedno 7-8 puta pošto je cifra mala
Gotovi su oni to se vec zna, bankrot i 4 liga iduce god
uč
učo74.
4.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nek malo procackaju i zadrugare. Imali bi sjajnih poveznica. A npr ima tu i raznih privatnih kupnji igraca, cak i dionicara koji su davali novac svoje tvrtke be
z ikakve odluke skupstine.
Prikaži još ↓
ax
axl44
4.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
izbacivanje iz europe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 za to im ne treba kazna uefe, dovoljan je susret s gigantima poput Zire, Gzire i njima sličnih 🤣🤣🤣🤣🤣
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .