Komentari 497

Novi poraz u 'procesu': Hajduk pao na gostovanju u Koprivnici

6

Splićani su bili u rezultatskom zaostatku već nakon nepunih 120 sekundi utakmice. Probudili su se u drugom dijelu, ali je tad već bilo prekasno. Ipak, gledali smo uzbudljivu završnicu. Na kraju je Slaven slavio s 3-2

Dinamo, dvanaest utakmica...pa Hajduk. To su pobjede Slaven Belupa ove sezone. Koprivničani su danas kod kuće slavili s 3-2 protiv Hajduka i upisali drugu ovosezonsku ligašku pobjedu.

Golijada u Koprivnici: Povijesni gol Krstanovića, zabio i Laušić, a Livaja i Biuk smanjili prednost

Splićani su bili u rezultatskom zaostatku već nakon nepunih 120 sekundi kada je Zapata odlično proigrao Laušića koji u maniru rasnog golgetera pogađa suprotni kut Kalinićeva gola za 1-0.

Koprivnica: Utakmica 14. kolo 1. HNL Slaven Belupo - Hajduk

Isti je igrač odlično probio po desnoj strani u 34. minuti te poslužio Krstanovića za njegov 112. gol u HNL-u. Marko Livaja bio je nevidljiv na terenu, a kada je on takav, nema ni Hajduka. No, probudio se najbolji napadač splitske momčadi i s igračem na leđima ušao u peterac i smanjio vodstvo Slavena u 66. minuti.

Ipak, Mlinarić je u 84. minuti zabio za 3-1 i ponovno vratio svojoj momčadi dva gola prednosti. Nadu za bod donio je Biuk, ali Hajduk nije uspio do izjednačenja.

Hajduk je ovim porazom ostao na 21 bodu i četvrtom mjestu na ljestvici, dok je Slaven deveti s deset bodova.

Dinamo je opet bio negledljiv, ali ovaj put samo zbog magle. A uz novu pobjedu lakše se diše...
Sortiranje događaja

Kraaaaj u Koprivniciii. Slaven je došao do druge ovosezonske pobjede. Nakon Dinama u prvom kolu, sada je pao i Hajduk

90'

Hajduk je zatresao mrežu, ali čini se kako će biti prekršaj u napadu!

86'

Kakav gol Biukaaa. Izvagao je svog čuvara mladi napadač Hajduka i pogodio u suprotni kut.

84'

Čini se da Hajduk neće do preokreta jer je Bosec poslužio Mlinarića koji uz malu pomoć stative zabija za 3-1!

75'

Ajmeee, što sada nije uspio Biuk ubaciti u mrežuuu. Livaja je pucao ljevicom, a Čović je odbio loptu, no mladi napadač Hajduka nije uspio prvi natrčati na loptu.