Komentari 5

Angelo baš briljirao, ali najveće pojačanje Dinama je - Ademi!

1

Ari je bio sjajan. S vrpcom oko ruke, dominirao u veznom redu, a zabio i sjajan gol. Njegov povratak je za Dinamo najveće pojačanje ove sezone što se vidjelo protiv Puljana

Dinamo je 'sredio' Istru 1961 u Kupu te tako izborio odlazak u polufinale. Angelo Henriquez je bio fantastičan i zabio tri komada, a evo kako smo ocijenili sve aktere ogleda u Maksimiru.

DINAMO

Danijel Zagorac – 6 – Pokisao kao miš, za gol koji je primio nije kriv.

Petar Stojanović 6 – Dominirao po desnom boku, solidna partija slovenskog beka.

Leonardo Sigali 6,5 – Odradio sve u obrani, a stigao i asistirati za prvi gol. Oduzeo loptu, asistirao. Pogodila ga lopta kod gola Istre.

Filip Benković 6 – Kad on igra zajedno sa Sigalijem, obrana je prilično sigurna.

(od 84. Marko Lešković) – bez ocjene

Borna Sosa 6 – Sosa se ustalio u prvih 11 Dinama. Borna je budućnost “modrih“, još jednom je to potvrdio.

Tongo Doumbia 6 – Odradio svoj posao u veznoj liniji. Malijac ima veliko povjerenje trenera Cvitanovića. Igrač koji rijetko griješi.

Arijan Ademi 7,5 – Ari je bio sjajan. S vrpcom oko ruke, dominirao u veznom redu, a zabio i sjajan gol. Njegov povratak je za Dinamo najveće pojačanje ove sezone.

Domagoj Antolić 6 – Antola je bio dobar. Zajedno s Ademijem dominirao u vezi. Zagrebački dečko koji uvijek “gine“ u plavom dresu. Tako je bilo i protiv Istre.

El Soudani 6,5 – Vratio se Alžirac nakon ozljede. S njim Dinamo uvijek na terenu ima dimenziju više. Promašio veliku priliku, ali s nekoliko poteza ponovno potvrdio klasu.

(od 62. Ćorić) – 6  - I on se vratio nakon ozljede. Trudio se, pokušavao.

Dani Olmo 6,5 – Španjolac je kod Marija Cvitanovića postao jedan od glavnih igrača. On je jedan od motora ovog Dinama.

Angelo Henriquez 9 – Zabio je tri gola za 74 minute. Čileanac polako ulazi u formu. Doista, briljantna Angelova partija. Daleko najbolji na terenu.

(od 74. Ivan Fiolić) – bez ocjene.

ISTRA 1961

Marijan Ćorić 5,5 - Solidna partija golmana Istre. Imao nekoliko dobrih intervencija. Mogla je Istra primiti još nekoliko komada, on ih je spasio.

Marin Grujević 5 – Obrana Istre nije bila na pravoj razini. Desni bočni se uklopio u to sivilo gostujuće obrane.

(od 65. Mario Jelavić) -  5,5 – Bio je malo bolji od Grujevića. Zaradi je prolaznu ocjenu.

Renato Gojković 5 – Morao je puno bolje intervenirati kod golova Dinama

Joao Escoval 5 – Baš kao i kod Gojkovića. Morat će puno bolje igrati protiv Rudeša. Očajna partija stopera.

Kenan Hadžić 5 -  Dinamo je preko njegove lijeve strane radio što je htio. Bio je slab.

Mateo Bertoša – 5 – Trener ga je izvukao kod 2-0, očito ga čuvajući za Rudeš. Slaba partija Matea

(od 46. Kevin Kokorović) 5,5 – Njegov ulazak u igru nije puno toga promijenio.

Nikola Prelčec 5,5 – Trudio se, pokušavao, ali imao je samo solidan učinak

Dino Halilović 5 – Nedavno je protiv Cibalije u Kupu zabio sjajan gol, a sad je protiv Dinama potpuno podbacio

Tome Kitanovski 6 – Najbolji kod gostiju. Njegov je udarac Sigali preusmjerio u mrežu.

Dejan Maksimović 6 – Zabio u završnici utakmice. Barem malo uspio ublažiti poraz.

Ivan Matjaž 5 – Obrana Dinama strpala ga je u džep. Od prve minute bio je nevidljiv.