Obavijesti
Komentari 16
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

alf-
dobro da ovi na tribinama nisu bili "PROTIV"
Ma
dobro je i proso mogo je bit prebijen ko vol u kupusu,i ako ga nisu dali tuc jedna budala se nasla ga ic udarat,i onda onaj u crnoj trenirci,kad je susno tog ti Prikaži još ↓
kk
Mozda je decku prva utakmica pa je slucajno otisao na krivu tribinu. hahahah A mozda je i mazohista. :)
ki
sad mu se mali smrzo...
fa
tak mu i treba kad se pravi pametan..
Zv
Momak je 'promasio' tribinu sa namerom da oduzme protivniku neki transparent.Kako je bio sumnjiv najpre su mu uzeli mobitel i na fotkama su ga prepoznali kao na Prikaži još ↓
strmi007
hahahaha
y4
hahahaha tak mu i treba (šta li kaze gospodin platimi na ovo)
pu
on je kao i MALOČA ostao u ŠOKU
Mi
Stoka Balkansk-slavenska,,,nema gorih ljudi. Long live USA, Albania and Kosovo.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .