dobro je i proso mogo je bit prebijen ko vol u kupusu,i ako ga nisu dali tuc jedna budala se nasla ga ic udarat,i onda onaj u crnoj trenirci,kad je susno tog ti
pa kaj ga je lupio,sam je pao!!!
Prikaži još ↓
kk
kristofor_kolumbo
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Mozda je decku prva utakmica pa je slucajno otisao na krivu tribinu. hahahah
A mozda je i mazohista. :)
ki
korisnicko ime je zauzeto
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
sad mu se mali smrzo...
fa
faith11
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
tak mu i treba kad se pravi pametan..
Zv
ZvonkoDimitrovski
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Momak je 'promasio' tribinu sa namerom da oduzme protivniku neki transparent.Kako je bio sumnjiv najpre su mu uzeli mobitel i na fotkama su ga prepoznali kao na
vijaca iz neprijateljskog Levski pa je dobio ono sto je dobio.A kako samo murjaci nemocno posmatraju :))))
Prikaži još ↓
strmi007
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
hahahaha
y4
yugo 45
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
hahahaha tak mu i treba (šta li kaze gospodin platimi na ovo)
pu
punto85
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
on je kao i MALOČA ostao u ŠOKU
Mi
MilosrdniAndjeo
6.12.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Stoka Balkansk-slavenska,,,nema gorih ljudi. Long live USA, Albania and Kosovo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .