Komentari 153

Horor utakmica za Kariusa; Poklonio je Realu novi naslov

4

Završila je utakmica u Kijevu, a Real je slavio s 3-1, sve zahvaljujući smiješnim pogreškama golmana Liverpoola Lorisa Kariusa. Realu je ovo treći uzastopni naslov, a 13. u povijesti

Završila je finalna utakmica Lige prvaka između Liverpoola i Real Madrida, s Madriđani su pobijedili s 3-1 zahvaljujući katastrofalnim i smiješnim pogreškama golmana Redsa Lorisa Kariusa, koji je u Liverpool došao 2016. godine iz Mainza za nešto više od pet milijuna eura.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a onda se početkom drugog poluvremena Karius pobrinuo da vidimo prvi gol večeri. Kroos je poslao jednu dugu loptu po zraku za Benzemu, ali je ta lopta bila prejaka za Francuza i Karius ju je uhvatio bez problema, a onda ju je pokušao rukom vratiti u igru.

Na njegovu nesreću, Benzema je ispružio nogu, a Karius ga je loptom pogodio točno u tu nogu, od koje se lopta lagano otkotrljala u gol.

U međuvremenu je Liverpool izjednačio preko Manea, a asistent za gol je bio naš Dejan Lovren koji je nakon kornera skočio nebeski visoko i proslijedio loptu za Senegalca.

No, radost Liverpoolovih igrača i navijača nije dugo trajala jer je Gareth Bale "škaricama života" vratio Real u vodstvo.

Nakon toga Liverpool je pokušavao doći do izjednačenja, ali je Realova obrana bez problema otklanjala napade Redsa, a onda je na scenu opet stupio Bale. Velšanin je raspalio jednu loptu s 35 metara prema golu Liverpoola, a iako je ta lopta išla točno prema Kariusu i bilo je izgledno da će ju on uhvatiti, loše se postavio i lopta mu je prošla kroz ruke za novi gol Reala.