Komentari 49

Igrači Cibalije s prekriženim HNS-om: Ovo mislimo o vama

1

Cibalija je na odmor otišla s prednosti od 2-1, igrala je puno bolje od domaćina, ali sve se okrenulo početkom drugog poluvremena. Goran Pečarić iz Zagreba dosudio je nepostojeći penal

Nogometaši Cibalije sinoć su izgubili u Zaprešiću od Intera u golijadi 3-2.

Cibalija je na odmor otišla s prednosti od 2-1, igrala je puno bolje od domaćina, ali sve se okrenulo početkom drugog poluvremena. Prvo je sudac Goran Pečarić iz Zagreba dosudio nepostojeći penal iz kojeg je Inter zabio za 2-2, a zatim je u 68. minuti isključio Milića.

Strijelac prvog gola Blažević zabio je za konačnih 3-2 u 70., a reakcija Vinkovčana nakon utakmice bila je žustra.

Igrači Cibalije, koji trenutno drže 8. mjesto, ovom pobjedom izjednačili bi se sa Slavenom na 7. mjestu, dva boda iza Lokomotive i jedan (u tom slučaju) iza Intera. Zbog sudačke pogreške, namjerne ili ne, ostali su zakinuti pa su pravdu odlučili iskazati fotografijom. Slika govori više od tisuću riječi.