Komentari 5

Igrao Ligu prvaka s Dinamom, a sad je potpisao za Pitomaču

Bojan Knežević za Dinamo je odigrao 29 utakmica, ima tri nastupa u LP-u. Odigrao je, primjerice, u prosincu 2016. svih 90 minuta u porazu kod Juventusa (2-0)

Uprava NK Pitomača dovela je pravo pojačanje za drugi dio sezone Treće hrvatske lige Sjever. U Pitomaču je stigao Bojan Knežević (27), vezni igrač koji je slovio kao jedan od najvećih Dinamovih talenata.

Za Dinamo je odigrao 29 utakmica, ima tri nastupa u LP-u. Odigrao je, primjerice, u prosincu 2016. svih 90 minuta u porazu kod Juventusa (2-0). U Pitomaču stiže iz trećeligaša Kustošije.

Rijeka: Bojan Knežević, igrač NK Opatija

Za Kneževićeve usluge svojevremeno je bio zainteresiran Bayern. Putem se pogubio. Bio je u Lokomotivi, Kopru, Opatiji, ND Gorici, Olimpiji, bugarskom Hebaru... U zimu prošle godine prešao je u talijanskog niželigaša Termoli, a tamo je imao velikih zdravstvenih problema. Dijagnosticirali su mu na liječničkom tumor testisa.

- Prije tri tjedna primijetio sam razliku između testisa, ali nije to bilo ništa ekstremno. I onda mi je preko noći to dosta nateklo, otišao sam na Hitnu kako bi mi to pogledali. Liječnici su me pregledali, a čim su vidjeli ultrazvuk, poručili su mi kako moram na hitnu operaciju - govorio nam je Knežević.

- Taj je tumor trebalo hitno izvaditi. To je bilo na Staru godinu, a kako je to bila subota, morao sam čekati ponedjeljak. No ni tog dana nije bilo slobodnih termina, pa su me operirali u utorak. Evo, trebao sam 2. siječnja otići na pripreme u Italiju, a život mi je ponudio nešto drugo, operaciju 3. siječnja.

Hoće li HNS kazniti Petkovića zbog izjave o Robertu Jarniju? Evo što kaže pravilnik...
Hajduk zadnji dan prijelaznog roka poslao reprezentativca u Sloveniju i doveo mladu nadu

Komentari 5

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti