Komentari 11

Inter je razbio Istru i osigurao prvu ligu i sljedeće sezone...

1

Nestorovski je zabio dva gola, a Puljić jedan za 3-0 pobjedu čime je klub iz Zaprešića i matematički osigurao ostanak u ligi, dok je Istra sve bliže dodatnim kvalifikacijama

Nogometaši Intera bili su uvjerljivi protiv Istre u Zaprešiću u 32. kolu. Nestorovski je zabio dva gola, a Puljić jedan za 3-0 pobjedu protiv Puljana čime je klub iz Zaprešića i matematički osigurao ostanak u ligi, dok je Istra sve bliže dodatnim kvalifikacijama.

Inter je sve riješio u prvih pola sata. Nestorovski je zabio u 16. minuti, a Puljić u 28. Točku na i svojim drugim golom Nestorovski je stavio u 78. minuti susreta.

Inter je na šestom mjestu, matematički je siguran za ostanak u prvoligaškom nogometu i sljedeće sezone, dok je Istra na pretposljednjoj poziciji.

Istra će, ako ostane na ovoj poziciji, ostanak u ligi tražiti u dvije utakmice s drugoplasiranim sastavom Druge HNL.

Zagreb uvjerljivo drži posljednje mjesto HNL-a.