Komentari 32

Inter je razbio Rudeš u prvoj utakmici šestog kola HNL-a

7

Inter je slavio 3-0 protiv Rudeša. Utakmica u Zaprešiću bila je odlučena već u prvom poluvremenu kada su domaći golovima Andrića (16'-11m), Burzanovića (23') i Šimuneca (39') stigli do uvjerljivog vodstva

U prvoj utakmici 6. kola Prve HNL Inter je kao domaćin u Zaprešiću svladao Rudeš 3-0 (3-0).

Susret je bio odlučen već u prvom poluvremenu kada su domaći golovima Andrića (16'-11m), Burzanovića (23') i Šimuneca (39') stigli do uvjerljivog vodstva koje su u nastavku zadržali.

Pred 200 gledatelja sudio je Vidulin iz Kanfanara.

Inter je ostao šesti sa sedam bodova, koliko ima i peta Gorica, dok je Rudeš ostao posljednji s jednim osvojenim bodom.

Dinamo je s 13 bodova vodeći, ispred Rijeke koja ima 11, te Osijeka i Lokomotive koji imaju po 10 bodova.