Komentari 8

Inter nabušio Jurićevu Genou: Sedma pobjeda Hrvata u nizu

1

I sedmu uzastopnu pobjedu upisao je Inter u talijanskoj Seriji A! Brozović, Vrsaljko, Perišić i društvo svladali su na San Siru Genou s visokih 5-0 i vratili se na drugo mjesto u poretku izjednačivši se bodovno s Napolijem.

Sad obje momčadi imaju 25 i čekaju kiks Juventusa (kasnije igra s Cagliarijem) koji je na 28 i ima susret manje.

A crno-plavima su pobjedu donijeli - Talijani. Gagliardini je postigao dva, u 14. i 49. minuti dok se između ta dva njegova pogotka ugurao Politano golom u 16. minuti.

Inače, prvi se put nakon 22 godine i dvoboja s Padovom, dogodilo da su uvodna dva gola za Inter u prvih 20 minuta postigla dva Talijana!

Što se Hrvata tiče, Perišić i Brozović su krenuli, ali Spalletti ih nije držao do kraja u igri. Perišića je zamijenio Valero u 76., a Brozovića Nainggolan u 87.

Vrsaljko nije ni ulazio u igru, ovaj je put dvoboj promatrao s klupe.