Inter nezaustavljivo melje: Igrala su trojica Hrvata...

Nogometaši Intera barem nakratko stigli su na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Spezije u susretu 15. kola Serie A.

Ivan Perišić 01:55

Inter je do prednosti stigao u 36. minuti preciznim udarcem Gagliardinija nakon proigravanja Lautara Martineza, a konačni rezultat postavio je upravo Lautaro iz kaznenog udarca u 58. minuti nakon igranja rukom jednog od gostujućih igrača.

Serie A - Inter Milan v Spezia

Ivan Perišić je igrao čitav susret za Inter, Marcelo Brozović je igrao do 87. minute za "plavo-crne", dok je Martin Erlić odigrao čitavu utakmicu za Speziju.

Iner sada ima 34 boda, jedan manje od vodećeg Napolija, a dva više od trećeg Milana. Napoli od 20.45 sati gostuje kod Sassuola, a Milan kod Genoe.

Spezia je 17. sa 11 bodova.

Bologna je na svom terenu bila uspješnija od Rome sa 1-0 (1-0), a strijelac gola vrijednog tri boda bio je Svanberg preciznim udarcem s više od 20 metara u 35. minuti.

Osma Bologna sada ima 24 boda, kao i šesta Fiorentina te sedmi Juventus, dok peta Roma ima samo bod više.