Komentari 15

Inter u finišu ispustio pobjedu s igračem manje kod Torina

1

Nogometaši Torina i Intera odigrali su ludu utakmicu u kojoj su gosti u 5. minuti ostali bez isključenog Handanoviča. Inter je okrenuo s 2-1 na 2-3, ali je završilo 3-3

Torino i Inter u nedjelju navečer pobrinuli su se za ludi kraj 8. kola Serie A, u utakmici u kojoj je palo šest golova. Nakon mnogo uzbuđenja i preokreta obje momčadi podijelile su po bod odigravši 3-3!

'Nerazzurri' su katastrofalno počeli zahvaljujući golmanu Handanoviču, koji je skrivio penal te je zbog toga isključen. Vodstvo Torinu ipak nije uspio donijeti Cerci, koji nije realizirao udarac s bijele točke. Interov trener Walter Mazzarri morao je uvesti drugog golmana Carriza, a žrtva zbog igrača manje bio je Kovačić, koji je morao izaći na samom početku utakmice.

No domaćini su uspjeli povesti u 21. minuti preko Farneruda, koji je zabio za 1-0, ali Inter se ipak vratio u prvoj minute nadoknade prvog poluvremena. Izjednačenje je donio Guarin.

U nastavku je tek krenula golijada, a Torino je vratio prednost u 54. minuti golom Immobilea, da bi Palacio priredio nevjerojatan preokret na 2-3 golovima u 55. i 71. minuti.

Naposljetku, domaćin je iščupao bod u 90. minuti zahvaljujući Bellomu.

Fiorentina gubila 0-2 pa u 15 minuta zabila četiri gola Juveu!