Komentari 41

Kostarika srušila Japance iz jednog udarca u okvir gola na SP-u i zakomplicirala grupu E

8

U prvoj utakmici dana Kostarika je srušila Japan golom Fellera u 81. minuti. Bio je to prvi i jedini udarac u okvir Kostarike na ovom Svjetskom prvenstvu

U dvoboju 2. kola E skupine SP-a nogometaši Kostarike su pobijedili Japan s 1-0 (0-0).

Gol za Kostariku dao je Keysher Fuller u 81. minuti iz jedinoga udarcu u okvir vrata Kostarikanaca na ovome prvenstvu.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Group E - Japan v Costa Rica FIFA World Cup Qatar 2022 - Group E - Japan v Costa Rica FIFA World Cup Qatar 2022 - Group E - Japan v Costa Rica

Kasnije u ovoj skupini igraju Španjolska i Njemačka.

2. kolo SP-a, grupa E 11.00 , Ahmad bin Ali (Al Rayyan)
Japan
0 : 1
Kostarika
Fuller 81'

Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. Kostariki tri boda, Japancima ništa! Slavila je Kostarika golom Fellera iz 81. minuti i zakomplicirala situaciji u grupi s kojom se križaju 'vatreni'!

90'

Igrat će se još šest minuta sudačke nadoknade.

88'

Brani Keylor Navaaas. Odlična akcija Japanaca, Kostarikanci se obranili nakon flipera u šesnaestercu.

81'

GOOOL! Kostarika vodi, Fuller je zabio zahvaljujući katastrofalnoj reakciji japanskog golmana Gonde. Inače, bio je ovo prvi udar u okvir Kostarike danas i općenito na ovom svjetskom prvenstvu.