Komentari 66

Je li ovo gol sezone? Majstor bombom utišao 40 tisuća ljudi

1

BOMBETINA Ovo, dakako, kandidira i za gol sezone, ne samo u La Ligi, nego i šire. 'Žuta podmornica' je na kraju pobijedila 3-0, a sjajni Fornals asistirao za treći gol u 89. minuti

Preko 40 tisuća ljudi na stadionu, vrući Baskijci i vječno neugodan teren San Mamesa čine skupa težak zalogaj i za strašnu Barcelonu i Real Madrid.

Athletic Bilbao ne pada baš lako na svom terenu, pogotovo u velikim utakmicama i da bi se njih otključalo, potrebna je uglavnom genijalnost.

Remek djelo baš tamo izveo je Villarrealov najbolji igrač Pablo Fornals (22) koji je s 40 metara u 65. minuti zavalio takvu golčinu da se sirotom Simonu na golu Athletica i dalje vrti.

Ovo, dakako, kandidira i za gol sezone, ne samo u La Ligi, nego i šire. 'Žuta podmornica' je na kraju dobila 3-0, a sjajni Fornals asistirao za treći gol u 89. minuti.

Fornals je veznjak novog španjolskog vala, naravno, tehnički savršen, što i dokazuje ova bombetina na San Mamesu.

Vješti razigravač ima već jednu utakmicu za 'furiju' i ovakvi igrači uvijek su na cijeni. Transfermarkt ga cijeni na 25 milijuna eura i njegova vrijednost trebala bi rasti s vremenom.