polako, da ne bi skonto na kraju igrao protiv intera... calm down splite...
24 SATA NON-STOP
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ponovi ono... vukusicu ante sinjski dijamante!
ciLa
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne kužim pa ždrijeb je bio prije 10min., pa kaj novinari spavaju kod njih doma???
Pr
Program1950
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
idemo dobit istru
Re
ReggochOch
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Polako. Stat na balun. Triba ovo prvo proći.
Dk
Deaktivirani korisnik
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Školski primjer potpunog pomanjkanja samokritičnosti ??. Uspio je zabiti jedan gol i sada bi već za slijedećeg protivnika Intera !!! .
zdravkomamic_1
21.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
da nebi 7up bio i splitu glavno osvjezavajuce pice :-)
fa
faker188
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
napunite poljud i zaradite neku paru z hrabre igrace
li
libeluli
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Da, biti će spektakl na Poljudu, samo ćemo vidjeti kakav...Kad je Hajduk u pitanju sve je moguće pa čak i canaderi....
Viktor Budaković
20.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
eto ostvarila vam se želja, samo o Interu se nesmije još ni pomišljati , prvo pobjediti Skonto i u gostima , dobro startati u prvenstvo, a onda spektakl
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .