Juve nastavio nevjerojatan niz!

3

Udinese, pak, održava onaj negativni u Serie A. U posljednjih devet utakmica ima šest remija i tri poraza. Posljednji je put slavio početkom listopada

Nogometaši Juventusa nastavili su s pobjedama u talijanskoj Serie A pa su tako u 17. kolu, pred svojim navijačima, s minimalnih 1-0 pobijedili Udinese.

Bila je to već osma pobjeda Juventusa u nizu, u prvenstvu, kojom su, barem privremeno, skočili na drugo mjesto ljestvice. Uz utakmicu više Juventus ima četiri boda manje od vodećeg Napolija. Također, Juventus nije primio ni jedan pogodak tijekom tih osam pobjeda, ostvario je razliku pogodaka 14-0.

Serie A - Juventus v Udinese

Nakon ravnopravnog prvog poluvremena u nastavku je Juventus zaigrao bolje. U uvodnih petnaestak minuta drugog dijela odlične su šanse za Juventus imali Kean, Kostić i Rabiot, ali gosti iz Udina su držali bod u džepu

Napoli izgubio prvi put u sezoni
Pašalić zabio za remi Atalante, Bašić igrao u porazu Lazija

Tako je bilo sve do 86. minute kada je domaći sastav izveo sjajnu akciju. Lijepu dubinsku loptu je poslao Argentinac Paredes. Odlično je primanje obavio Chiesa i još ljepše asistirao Danilu koji je lako zabio iz blizine za tri boda Juventusa.