Komentari 4

Juve se budi: Pao Lazio u Rimu, čak dva penala zabio - Bonucci

Prvi na Morati, drugi se posebno istaknuo. Iskusni Pepe Reina istrčao je s gola i potpuno promašio procjenu, a onda s leđa divljački pokosio Chiesu. Juveov stoper bio je nepogrješiv s bijele točke

Nogometaši Juventusa u susretu su 13. kola Serie A kao gosti svladali Lazio u Rimu 2-0 (1-0). Iako su oba gola pala iz penala, bila je to utakmica u kojoj je Juventus igrački podsjetio na slavnije dane.

POGLEDAJTE VIDEO:

Toma Bašić trenira u karanteni 01:11

Oba gola za torinske "zebre" postigao je Bonucci s bijele točke, prvi u 23., a drugi u 83. minuti. Sredinom prvog poluvremena Juventus je dobio najstrožu kaznu zbog prekršaja Cataldija na Morati, a pred kraj susreta pogriješio je i iskusni Pepe Reina koji je izgubio loptu, a onda i s leđa pokosio Chiesu.

Serie A - Lazio v Juventus

Bila je to u potpunosti kriva procjena iskusnog španjolskog golmana, koji je nepotrebno istrčao s gola pa onda pokušao spasiti što se da - i uprskao. Oštro je startao nad Chiesom i nije bilo sumnje da se radi o penalu.

Inače, Lazio je odigrao bolje prvo, Juventus drugo poluvrijeme s tim da je momčad Massimilijana Allegrija djelovala bitno bolje i uvjerljivije nego posljednjih utakmica.

Hrvatski veznjak Toma Bašić ušao je u igru za Lazio u 84. minuti, no imao je premalo vremena značajnije doprinijeti svojoj momčadi.

Ovom pobjedom Juventus se bodovno poravnao s Laziom, ova dva sastava drže peto i šesto mjesto sa po 21 bodom, četiri manje od trećeg Intera i četvrte Atalante, a 11 manje od vodećih Napolija i Milana.