Komentari 56

Nova majstorija Messija! Barca iskoristila težak kiks Madriđana

Barcelona nastavlja uspon prema vrhu i nakon uvjerljive pobjede nad Granadom probila se na treće mjesto. Briljirali su Messi i Griezmann, koji su obojica postigla po dva gola

Nogometaši Barcelone su u 18. kolu španjolske La Lige u gostima kod Granade slavili s 4-0, a po dva pogotka su postigli Antoine Griezmann (12, 63) i Lionel Messi (35, 42).

POGLEDAJTE VIDEO: Messi tehnicira WC papirom

Leo Messi tehnicira WC papirom 00:19

Pritom treba izdvojiti pogodak Messija za 3-0 u 42. minuti kada je iz slobodnog udarca pucao ispod živog zida. Bila je to prava majstorija argentinskog čarobnjaka.

La Liga Santander - Granada v FC Barcelona

Francuz je načeo domaćine pogotkom u 12. minuti, a u 35. je servirao Messiju koji je sjajno pogodio za vodstvo 2-0. U nastavku je samo sjajnu formu Griezmann potvrdio svojim drugim pogotkom u 63. minuti čime je postavio i konačan rezultat.

Vallejo je zbog prekršaja nad Braithwaiteom zaradio izravni crveni karton pa je desetkovana Granada ostala bez prilika čak i za počasni gol.

Barca se ovom pobjedom probila na treće mjesto prvenstva i nastavila uspon na sam vrh te iskoristila kiks Real Madrida kod Osasune.

Momčad Zinedinea Zidanea odigrala je mršavih 0-0 u utakmici u kojoj je Luka Modrić odigrao 75 minuta prije nego ga je zamijenio Isco. Real je čak i stigao do pogotka pred sam kraj utakmice, no gol Tonija Kroosa poništen je zbog zaleđa.

Sevilla je u subotu na domaćem terenu svladala Real Sociedad s 3-2, a junak susreta bio je marokanski napadač Youssef En-Nesyri, koji je postigao sva tri pogotka za domaćine (4, 7, 46).

Kakva raskoš i luksuz! Messi kupio najmoderniji pogled na svijetu. Cijena? 8.000.000 eura

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić igrao je do 85. minute za Sevillu, a u 21. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom bio neprecizan.

Real Sociedad je do prvog pogotka došao zahvaljujući autogolu Sevillinog braniča Diega Carlosa (5), a drugi pogodak zabio je Alexander Isak (14).

Utakmica između Atletico Madrida i Athletic Bilbaa, koja je u subotu trebala biti odigrana na madridskom stadionu Metropolitano, odgođena je jer nogometaši iz Baskije nisu mogli sletjeti u španjolsku prijestolnicu zbog snježnog nevremena.