Komentari 57

Kakav majstor motivacije! CR je jednim potezom digao Juve

1

Cristiano Ronaldo ima 34 godine, osvojio je gotovo sve što se osvojiti moglo, ali njega i dalje na terenu pokreće igračka glad, gotovo dječačka strast za igrom i za pobjedama...

Nosio je Cristiano Ronaldo Juventus do četvrtfinale Lige prvaka s tri gola Atletico Madridu. Gotovo nitko nije vjerovao u preokret. Atletico je nakon prve utakmice imao dva gola prednosti, a znamo svi da je glavna uzdanica Simeoneove igre neprobojna obrana. Ali, nitko nije u utorak mogao zaustaviti fantastičnog Ronalda.

Champions League - Round of 16 Second Leg - Juventus v Atletico Madrid

On je silno želio pobjedu, želio prolaz da bi svi svojim kritičarima još jednom začepio usta. Želio je svima pokazati da nije pogriješio kada je došao u Juventus i da je on taj koji Talijanima može napokon donijeti trofej Lige prvaka.

Koliko Ronaldo znači momčadi najbolje se vidi u videu s poluvremena utakmice u Torinu. Juventus je tada vodio 1-0, a Ronaldo je znao što treba napraviti u nastavku igre. Znao je da mora zabiti barem još jedan gol da se utakmica vrati na početak. Znao je i da on mora biti taj koji će nositi svoje suigrače, koji će još jednom potegnuti više od ostalih i nositi momčad do pobjede.

Ronaldo je na poluvremenu prišao svakom od suigrača, čvrsto mu stisnuo ruku, dao dodatnu dozu motivacije i ohrabrenja pred 45 minuta u kojima se promijenilo sve. Iako je u klub stigao ljetos, Ronaldo je nesumnjivo najveći motivator u svlačionici, čovjek kojeg se sluša, pa čak i više nego kapetane momčadi i senatore Giorgija Chiellinija, Andree Barzaglija, Lea Bonuccija i našeg Mandžukića.