Komentari 31

Kako se Salah izvukao? Njegov start je bio za crveni karton...

1

Egipatski napadač je u drugom poluvremenu kopačkom nagazio Danilovu cjevanicu, a Mark Clattenburg tvrdi da je Uefa naredila da se za takve startove odmah isključuje igrače

Mo Salah je imao sreće! Trebao je biti isključen u utakmici s Portom, tvrdi bivši sudac Mark Clattenburg

U drugom poluvremenu Salah je žestoko nagazio Danila, samo minutu nakon što je Porto tražio penal jer je Felipe pao pod pritiskom Trenta Alexander-Arnolda.

Nakon Salahovog starta je bila kratka pauza u igri jer je sudac Lahoz  išao pregledati VAR, ali nije poznato koju je točno od te dvije situacije gledao ponovno. Možda nitko nije ni primijetio gaženje Egipćanina... Što god da je gledao, ništa nije dosudio, jer je dao znak da se igra normalno nastavlja.

- Mo Salah je imao puno sreće što nije isključen nakon starta na Portovom Danilu Pereiri. Liverpoolov napadač je išao preko lopte, i jasno se vidi da se kramponima zabio u protivnikovu cjevanicu.

- Uefa je jasna u ovakvim slučajevima: svi startovi u kojima se kopačkom ide preko gležnja su za isključenje. Da je pogledao ovu snimku ponovno, uvjeren sam da bi isključio Salaha. Ovako on može igrati uzvrat... - objasnio je Clattenburg.

Liverpool je na Anfieldu pobijedi Porto 2-0, a golove su dali Firmino i Keita. Uzvrat u Portugalu je za tjedan dana.