Komentari 2

Kane je utrpao hat-trick prvaku Slovenije, uspješan i Mourinho

Mura nije mogla parirati puno moćnijoj momčadi u Londonu, a u drugoj utakmici skupine G Konferencijske lige Rennes je bez ozlijeđenog Lovre Majera pobijedio Vitesse 2-1

Engleski velikan Tottenham je u skupini G Koferencijske lige u Londonu pobijedio slovenskog prvaka NK Muru s 5-1.

Harry Kane je u drugom poluvremenu postigao hat trick za Spurse, dok je strijelac za slovensku momčad bio Žiga Kous.U ovoj skupini Rennes je bez ozlijeđenoga Lovre Majera slavio u gostima kod Vitessea s 2-1.

Čudesna večer Dinama u Belgiji: 'Modri' potopili domaćina 01:01

Union Berlin proslavio je svoju prvu pobjedu pobijedivši Maccabi Haifu s 3-0 u skupini E na svom terenu, dok su pobjede ubilježili Basel i Feyenoord.

Nogometaši Rome pobijedili su Zorju Lugansk sa 3-0 u susretu 2. kola C skupine Konferencijske lige. Roma nije imala problema u susretu igranom u Zaporožju, ostvarila je uvjerljivu 3-0 pobjedu i nakon dva kola vodi na ljestvici sa šest bodova i razlikom pogodaka 8-1.

Strijelci za momčad Josea Mourinha bili su El Shaarawy (7), Smalling (66) i Abraham (68). Za Zorju je cijeli susret igrao Lovro Cvek.

Europa Conference League - Group C - Zorya Luhansk v AS Roma

U drugom susretu iz ove skupine CSKA Sofija i Bodo/Glimt su odigrali 0-0. Karlo Muhar je odigrao cijeli susret za domaći sastav. Vodi Roma sa šest bodova, Bodo ima četiri, CSKA jedan bod, a Zorja je bez bodova.

U skupini A LASK i Maccabi Tel Aviv su remizirali 1-1. Horvath je doveo domaćine u vodstvo u 10. minuti, a izjednačio je Shamir u 88. minuti. Petar Filipović je za LASK igrao do 71. minute, dok je Stipe Perica kod gostiju izašao iz igre dvije minute kasnije.ž

U drugom susretu HJK Helsinki je na gostovanju porazio Alaškert sa 4-2. Maccabi i LASK vode na ljestvici sa po četiri boda, HJK ima tri, a Alaškert je bez bodova.

U skupini D CFR Cluj i Randers su odigrali 1-1. Gabrijel Debeljuh je za Cluj igrao do 63. minute. U drugom susretu AZ je pobijedio Jablonec sa 1-0. Na ljestvici vodi AZ sa četiri boda, Jablonec ima tri, Randers dva, a Cluj jedan bod.