Komentari 4

Bayern dobio 'crvene vragove' u golijadi! Utakmica sa sedam golova za novi poraz Uniteda

Bayern dobio 'crvene vragove' u golijadi! Utakmica sa sedam golova  za novi poraz Uniteda
10

Nakon dobrog starta primili su 'crveni vragovi' dva gola pa u nastavku dobili malo nade. No, Bavarci su im tad, a i kasnije brzo prekinuli nadu za dobar početak u Ligi prvaka

U derbiju večeri prvog kola nove sezone nogometne Lige prvaka, u ogledu skupine A, Bayern je na svojoj Allianz Areni pobijedio Manchester United 4-3 (2-0).

Champions League - Group A - Bayern Munich v Manchester United

Ogroman korak prema tri boda Bayern je napravio unutar samo pet minuta prvog dijela kada je postigao dva pogotka. U 28. minuti prvo je Leroy Sane zabio gol uz veliku pomoć i lošu intervenciju gostujućeg golmana Onane, dok je u 32. Gnabry povećao na 2-0 nakon što je veliki dio posla obavio Musiala koji je probio suparničku obranu.

Manchester United se vratio na startu drugog dijela, u 49. je smanjio Højlund, veliko ovoljetno pojačanje 'crvenih vragova', no već u 53. minuti je bilo 3-1. Harry Kane je bio precizan s bijele točke za 3-1 Bavaraca.

Do kraja je Bayern imao brojne prilike, a epilog svega su bila čak tri gola u samoj završnici. Za domaćina je strijelac bio Tel, a dva gola za goste je dao Casemiro. Drugi je postigao u 95. minuti te gosti s Otoka nisu imali više vremena doći do boda, kojeg igrom nisu ni zaslužili.

LIGA PRVAKA, GRUPNA FAZA 21:00 , OLD TRAFFORD, MANCHESTER UNITED
Bayern
28' Sane, 32' Gnabry, 54' Kane 11m, 90'+2' Tel
4 : 3
Man. United
49' Hojlund, 88' Casemiro, 90'+5' Casemiro
KRAJ

Gotova je utakmica na Allianz Areni!

90'+'5' GOL UNITED

Zabio je Casemiro, ali vjerojatno je to malo prekasno! Još jednom je zadnji vezni pokazao da zna zabiti gol.

90'+2' GOL BAYERN 4-2

Tel je 'probio' Onanu kroz glavu i 'zapečatio' pobjedu Bayerna!

90' NADOKNADA

Četvrti je sudac pokazao četiri minute nadoknade.

88' GOL UNITED 3-2

Nakon dominacije Bayerna, odlično se snašao Casemiro u šesnaestercu domaćina i s poda zabio za smanjenje zaostatka! United ima još malo vremena da dođe do boda.