Kao da su se dogovorili: Stoperi Nottingham Foresta se ozlijedili i izašli iz igre u sedmoj minuti

6

Bolyja i McKennu zamijenili su Woorall i Felipe, a ta zamjena dvojice igrača koji su započeli utakmicu ostat će zapisana kao najbrža u povijesti Premiershipa

Nesvakidašnja, točnije dosad nikad viđena situacija dogodila se u susretu 23. kola Premiershipa.

Naime, u 7. minuti utakmice između Fulhama i Nottingham Foresta oba gostujuća stopera, Willy Boly i Scott McKenna, zatražila su zamjenu zbog ozljede zadnje lože.

Premier League - Fulham v Nottingham Forest
Premier League - Fulham v Nottingham Forest Premier League - Fulham v Nottingham Forest Premier League - Fulham v Nottingham Forest

Bjelokošćanina i Škota zamijenili su Woorall i Felipe, a ta zamjena dvojice igrača koji su započeli utakmicu ostat će zapisana kao najbrža u povijesti Premiershipa.

Fulham je deset minuta poslije famozne izmjene poveo 1-0 golom Williana, a u 88. je konačnih 2-0 postavio Solomon.